Pranie tapicerki meblowej dla mieszkańców Krakowa i okolic

Pranie tapicerki meblowej dla mieszkańców Krakowa i okolic

18 lipca 2019 Wyłączone przez hugo_team

Skorzystaj z naszych usług, a szybko i skutecznie wyczyścisz meble tapicerowane w swoim mieszkaniu, biurze, hotelu. Usuniemy plamy i zabrudzenia, tak byś mógł się znowu cieszyć ich wyglądem. Pierzemy narożnikisofykanapyfotelekrzesłapufy w domu klienta firmie na terenie Krakowa i okolic.

Zasięg działalności – KRAKÓW, Krzeszowice, Skała, Cianowice, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Niepołomnice, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Krzeszowice, wszystkie okoliczne miasta, misteczka i miejscowości.

Czym różni się nasza oferta od zwykłego prania Karcherem lub Profi EUROPE wykonywanego przez większość firm oferujących pranie tapicerki meblowej? Proces prania tapicerki, przedstawiony poniżej pozwala osiągać wspaniałe rezultaty. Korzystamy z niezwykle wydajnych urządzeń do prania ekstrakcyjnego zapewniających perfekcyjną jakość czyszczenia.

Skuteczne usuwanie plam i zacieków z tapicerki

Pranie tapicerki – sof, kanap, foteli i krzeseł

Decyzja o tapicerki głównie z powodu plam szpeczących powierzchnię kanapy, fotela czy narożnika. Próby samodzielnego spierania plam za pomocą wody i detergentu często prowadzą do powstawania zacieków (śladów po praniu powstałych w wyniku niepełnego wypłukania zabrudzeń i detergentów). Ich usunięcie z tapicerki (zwłacza jasnej) wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń do prania ekstrakcyjnego.
Na trudne plamy stosujemy profesjonalne odplamiacze do tapicerki meblowej, które mogą być stosowane wyłącznie w procesie prania ekstrakcyjnego (zastosowanie ich w warunkach domowych bez neutralizacji i płukania grozi odbarwieniem materiału).

Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną

Ostatnim krokiem jest zasadnicze pranie ekstrakcyjne urządzeniem Karcher Profi EUROPE. Na tym etapie dokładnie wypłukuje wszystkie zanieczyszczenia i usuwam nadmiar wilgoci. Pracuje specjalną dyszą, która pod ciśnieniem natryskuje wodę z płynem do prania ekstrakcyjnego oraz jednocześnie odsysa wodę z powierzchni meble. Krok-po-kroku czyścimy w ten sposób całą powierzchnię tapicerowaną (narożnika, sofy, kanapy, fotela czy krzesła) do czasu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Dokładność i staranność wykonania usługi pozwala skutecznie wyczyścić tkaninę i nie pozostawić zacieków.