Wypożyczalnia odkurzaczy piorących – cennik 2024

cennik – Wypożycz odkurzacz piorący – Karcher , Profi Europe

w cenie wynajmu 1 porcja proszku RM760 w cenie ( 6-10m2 powierzchni prania) Kaucja zwrotna – w gotówce 200zł

inne opcje wynajmu znajdziesz w zakładce <<promocje>> np. z dowozem na dłuższy okres z dodatkową chemią…

przykłady wyceny prania tapicerki meblowej

Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europe1 doba80 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europe1 doba z dowozem150 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europeweekend120 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europeweekend z dowozem170 zł
zestaw do ozonowania1 doba/weekend100 zł/ 150zł
Elektroszczotka PROFIdoba70 zł
Karcher 400 lub 400Edoba100 zł
Karcher 400 lub 400Edoba z dowozem150 zł
Kaucja zwrotna w gotówce 200 zł
myjka ciśnieniowa Karcher K51 doba100
myjka ciśnieniowa Karcher K71 doba100

Myjka ciśnieniowa Karcher K5 lub K7weekend150zł
Kaucja zwrotna w gotówce 200 zł

Cennik nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa handlowego

opis odkurzaczy kliknij TU<<KLIKNIJ TU>>

opcja z dowozem – dopłaty do wynajmu ( obejmuje dowóz i odbiór Kraków) okoliczne gminy dopłata 50 zł do kwoty najmu z dowozem lub do uzgodnienia.

odkurzacz pioracy wypożyczalnia kraków cennik
odkurzacz pioracy wypożyczalnia kraków

inne usługi ( ceny orientacyjne ) cennik

Usługajednostka miarypranie
Cena za jednostkę, zł
pranie z impregnacją
Cena za jednostkę, zł
Odplamianie dywanów i wykładzin w ceniew cenie
Usuwanie zapachów (pod czas prania tapicerki) w ceniew cenie
Impregnacja dywanów i wykładzinzł/m217w cenie
Pranie dywanu mniejszego niż 1 m2zł/szt1020
Pranie dywanu sztucznegozł/m21020
Pranie wykładziny w mieszkaniu do 50 m2zł/m21020
Pranie wykładziny w mieszkaniu od 50 m2zł/m2818
Pranie dywanu typu „shaggy” (długi włos)zł/m21525
Pranie dywanu wełnianego (nie wszystkie dywany wełniane da sie wyprać !!!)zł/m21525
Zabieg przeciwalergiczny preparatem Allergoffzł/m21515
Odplamianie dywanów i wykładzin* w ceniew cenie
   
UsługaJednostka miaryCena za jednostkę, zł
Pranie wykładziny biurowej do 50m.kw. (powyżej 50m.kw. – wycena indywidualna)zł/m210
Pranie wykładziny biurowej od 50 m.kw do 100 m.kw.zł/m28
Pranie wykładziny biurowej powyrzej 100 m.kw.zł/m2na telefon

Zanim zdecydujesz kilka słów o odkurzaczach piorących

<<Wypożyczalnia odkurzaczy piorących>>

Odkurzacz piorący to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie domowe porządki. To świetna alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy, które nie dość, że mogą zaszkodzić alergikom, to nie mają możliwości usuwania plam. Z takimi problemami za to upora się zaawansowany odkurzacz piorący, który czyści dywany, wykładziny i  tapicerkę mebli. Dzisiaj odpowiadamy, jaki odkurzacz piorący kupić i przedstawiamy ranking firmy Kärcher.

Odkurzacz piorący to bardzo dobre uzupełnienie domowych sprzętów niezbędnych do utrzymania czystości w domu. Możesz zapomnieć o niewygodnym myciu tapicerki meblowej czy też niewygodnym myciu podłóg na klęczkach.

Dzisiaj odkurzacze piorące są relatywnie tańsze niż kilka lat temu, a oferują coś, czego nie dają standardowe odkurzacze – szybkie efekty przy niskim nakładzie czasu plus nienaganną czystość. Tylko które są polecane? Zanim odpowiemy na to pytanie, przybliżmy temat, czym w ogóle odkurzacz piorący jest.


Odkurzacz piorący do domu: co to jest i jak działa?

Odkurzacz piorący to uniwersalny sprzęt, dzięki któremu wyczyścisz dywany, wykładziny, tapicerki (meblowe i samochodowe), a także panele, parkiet i linoleum. Jest wręcz niezbędny, jeżeli w swoim domu masz dużą liczbę dywanów lub elementy o zróżnicowanej wodoodpornej powierzchni. To także bardzo dobre rozwiązanie dla alergików, ponieważ dokładnie usuwa zanieczyszczenia, a przy pracy nie wznosi w powietrze drobnego pyłku.

W przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza z piorącym są dwa zbiorniki na wodę. W jednym jest czysta woda z detergentem, a w drugim – wciągnięta podczas mycia zabrudzona ciecz. Pamiętaj, że zanim przystąpisz do pracy, musisz napełnić zbiornik i dodać detergent (ten zalecany przez producenta).

Jak działa odkurzacz piorący? Czyszczenie odbywa się metodą ekstrakcji – zabrudzona powierzchnia jest spryskiwana roztworem wody i środka czyszczącego, który wytwarza delikatną pianę. Następnie piana z brudem jest odsysana i gromadzona w zbiorniku. Co ciekawe, ilość zanieczyszczeń widać gołym okiem, wystarczy spojrzeć na wodę, która zasysana przez ssawkę jest widocznie zabrudzona.

<<Zobacz filmik jak to działa>>

Odkurzacz piorący, a odkurzacz wodny: czy to jest to samo?

Odkurzacz wodny to urządzenie bezworkowe, wyposażone w filtr wodny. Zanim zacznie się odkurzać, należy wypełnić zbiornik wodą, a po sprzątaniu opróżnić. Polecany jest do prac związanych z odkurzaniem podłóg, dywanów, ale też innych powierzchni. Niektóre modele można doposażyć w papierowy worek filtrujący do sprzątania na sucho.

Powszechnie uznaje się, że odkurzacz wodny pozostawia czystsze powietrze w mieszkaniu. Dlaczego? Ten rodzaj odkurzacza wraz z powietrzem zasysa kurz, okruszki, zanieczyszczenia i różne cząsteczki, które mogą zaszkodzić Twojemu zdrowiu a następnie po przefiltrowaniu wyłapuje je dzięki tafli wody. Mało tego, wciąga ich więcej w porównaniu do tradycyjnego odkurzacza.

Na popularność tych urządzeń wpływa również to, że ze standardowego odkurzacza, nawet z bardzo dobrym filtrem, wydobywa się drobny pyłek, mogący powodować alergię, który osiada na meblach i podłodze. Odkurzacz wodny wydziela mniej pyłku, dlatego jest bezpieczniejszy niż tradycyjny odkurzacz, zwłaszcza dla alergików, dzieci i osób starszych.

Pamiętaj: dla higieny i zdrowia bardzo ważne jest regularne czyszczenie odkurzacza wodnego, aby zapobiec rozwojowi bakterii i pleśni.

Doskonałym połączeniem odkurzania na sucho i mokro są wielofunkcyjne odkurzacze piorące, które z powodzeniem możesz wykorzystać do czyszczenia płaskich wykładzin, ale też tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacze piorące są zaawansowaną wersją odkurzacza wodnego, jednak nie każdy odkurzacz wodny jest odkurzaczem piorącym. Najprościej rzecz ujmując, odkurzacz piorący ma dodatkową funkcję prania, dzięki czemu wyróżnia się wyższą skutecznością i dokładnością.

Odkurzacze piorące: zastosowanie, eksploatacja i czyszczenie

Przy pomocy odkurzacza piorącego z powodzeniem wyczyścisz dywany, tapicerki i inne podłoża. Przed praniem dywanu należy go dokładnie odkurzyć na sucho, a następnie wkracza pranie właściwe, czyli odkurzacz piorący, który w jednym przejściu spryskuje czyszczoną powierzchnię a następnie zasysa wilgotne i rozpuszczone zanieczyszczenia w jednym przejściu roboczym.

Podobny proces czyszczenia dotyczy tapicerki, tylko tutaj wcześniej należy ją odkurzyć metodą tradycyjną, wymiatając wszelkie okruszki, najlepiej przy użyciu tradycyjnej ssawki.

Dodatkowe informacje gdybyś chciał lub chciała nabyć taki odkurzacz


Na co zwrócić uwagę wybierając domowy odkurzacz piorący: najważniejsze parametry

Dobry odkurzacz piorący powinien dokładnie wyczyścić zabrudzenie przy jednym przejściu roboczym, a przy tym nie pozostawiać mokrych plam. Bardzo ważne jest, aby urządzenie miało wysoką moc i dużą dostępność akcesoriów.

Wybierając odkurzacz piorący do domu, zwróć uwagę na:

  1. Filtry – tańsze modele również mogą pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho, jednak należy doposażyć urządzenie w filtr kartridżowy, a do zbierania suchych śmieci – worki filtracyjne. Stąd najlepiej wybrać urządzenie kompleksowe, w którym nie trzeba się martwić o dodatkowe doposażenie we filtry, a i warto upewnić się, czy filtry są łatwo dostępne, ponieważ należy je systematycznie wymieniać.
  2. Akcesoria – warto zwrócić uwagę nie tylko na dołączone akcesoria, jak uchwyt na kabel zasilający, filtr falisty, różnorodne ssawki.
  3. Moc – im wyższa moc, tym wyższa cena. Najsilniejsze odkurzacze polecane są do dużych domów i mieszkań, w których jest sporo wykładzin i dywanów. Do małych powierzchni rekomendowane są słabsze i tańsze modele, które również powinny poradzić sobie z codziennym brudem. Duże domy potrzebują odkurzacza o większej mocy, na przykład 2500 W, w małych mieszkaniach wystarczy moc 1200-1500 W.
  4. Siła ssąca – od niej zależy, jak dany odkurzacz poradzi sobie z zabrudzeniami. Zasada jest prosta: im wyższa siła ssąca, tym odkurzacz lepiej zbierze brud, a odkurzanie potrwa krócej.
  5. Poziom hałasu – jest to jeden z najważniejszych parametrów. Z reguły odkurzacze piorące zaliczane są do urządzeń cichych, a standardowy poziom hałasu mieści się w granicy 60-75 dB, gdzie 60 dB oznacza urządzenie bardzo ciche.
  6. Pojemność zbiornika – pojemność definiuje czas pracy urządzenia. Stąd przy dużych powierzchniach zaleca się pojemny zbiornik na wodę, by nie musieć martwić się wymianą wody przy jednym sprzątaniu. Przeciętnie zbiorniki mają ok. 4 litrów.
  7. Długość kabla zasilającego – im dłuższy, tym dalej sięgniesz, ale też pojawia się ryzyko związane z plątaniem się kabli po mieszkaniu. Standardowo odkurzacze wyposażone są w 5-metrowy kabel.
  8. Łatwość użytkowania i czyszczenia – zwróć uwagę między innymi na uchwyty przy zbiorniku, na przykład firma Kärcher oferuje uchwyt 3w1 ułatwiający noszenie oraz opróżnianie.

Zanim kupisz taki odkurzacz – wypożycz z wypożyczalni – odkurzacze są w różnych konfiguracjach, wielkości wydajności – zawsze można wypróbować urządzenie i dostosować do własnych potrzeb.

Do sporadycznego użytkowania można zacząć od modelu jak poniżej

Przykładem jest odkurzacz SE 4001, który ma wszelkie zalety, których powinno poszukiwać się w tego typu urządzeniach. Wybór ten potwierdzają klienci, którzy w ocenie produktu zaznaczają między innymi wieloletnie i bezawaryjne działanie, oraz efektywność pracy. Wprawdzie odkurzacz jest większy od tradycyjnego, ale tym samym oferuje więcej możliwości i gwarantuje nienaganną czystość.

Zalety odkurzacza SE 4001 Kärcher:

– redukuje czas schnięcia średnio o połowę dzięki dyszy ekstrakcyjnej,

– łatwo zdejmowany zbiornik wody czystej,

– wygodny uchwyt 3w1 ułatwiający noszenie oraz opróżnianie,

– zbiera wodę i wilgotne zabrudzenia,

– nadaje się do mycia podłóg,

– funkcja dodatkowa: pranie dywanów i tapicerki.

model wyższy

Z odkurzaczem Kärcher SE 6.100 otrzymasz między innymi dwie dysze do ekstrakcji, dwie rury plastikowe, dyszę do podłóg, wąż ssący oraz ssawki, między innymi do prania tapicerki i szczelinową. Cena tego urządzenia to ok. 1400 zł.

Zalety odkurzacza SE 6001 Kärcher:

– redukuje czas schnięcia średnio o połowę dzięki zasysaniu wilgoci,

– system dwóch zbiorników,

– schowek na narzędzia do przechowywania akcesoriów na obudowie,

– szybkie przełączanie pomiędzy odkurzaniem na sucho a czyszczeniem ekstrakcyjnym.

Jak widać, w rankingu Kärcher znajdziesz zarówno podstawowy odkurzacz, jak i jego rozbudowaną wersję. Pamiętaj, że każdorazowo efekty sprzątania będą zadowalające.

Z pomocą odkurzaczy Kärcher masz możliwość sprzątania na mokro i sucho, w zależności od potrzeb, dzięki czemu szybko i skutecznie wyczyścisz nie tylko podłogi czy dywany, ale też tapicerkę. Zdecydowanie jest to lepsza alternatywa dla tradycyjnego odkurzania, zwłaszcza jeżeli w domu są alergicy lub małe dzieci.

 

wypożyczalnia odkurzaczy piorących Kraków cennik
odkurzacz pioracy wypożyczalnia kraków https://teamclean.pl/

odkurzacz piorący
ozonator
odkurzacz piorący karcher
odkurzacz do prania tapicerki
czyszczenie materacy kraków
pranie materacy kraków
odkurzacz
wypożyczalnia odkurzaczy piorących kraków
odkurzacz piorący
karcher odkurzacz
odkurzacz do tapicerki
odkurzacz karcher
karcher
ozonator wypożyczalnia kraków
pranie kanapy kraków
wypożyczalnia odkurzaczy piorących
czyszczenie kanapy kraków
karcher kraków
Kraków, Kraków-Podgórze, Bieżanów,
Pranie dywanów Kraków Podgórze odkurzacz piorący
ozonator
odkurzacz piorący karcher
odkurzacz do prania tapicerki
czyszczenie materacy kraków
pranie materacy kraków
odkurzacz
wypożyczalnia odkurzaczy piorących k=raków

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących – cennik